O nas

Witamy w naszym sklepie
Dlaczego my?

Nasze doświadczenie w segmencie artykułów papierniczych i rękodzieła datuje się od 2010 roku, wtedy rozpoczęliśmy współpracę z największymi w Polsce firmami w branży papierniczej, sprzedając papiery ozdobne do wyrobu zaproszeń, certyfikatów i katalogów. W 2013 rozpoczęliśmy sprzedaż przez internet, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania w nowych segmentach rynku. Rozszerzamy asortyment o kolejne towary, obecnie jesteśmy producentem głównie wyrobów papierniczych.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem e-mail biuro@art-graf.net .

Witamy w naszym sklepie

Zaufało nam wiele firm. Zaufaj i Ty! Gorąco zapraszamy do współpracy. Dla stałych odbiorców atrakcyjne upusty i ceny.

Image Client

NAOKO

NAOKO W świecie mody działa już od kilku lat, staramy się spełniać wszelkie wymagania naszych klientek, ceniących sobie wygodę, jakość i styl.

 

Image Client

CHROMEMASTER

Firma Chromemaster Automotive efekt zamiłowania do motoryzacji. Jesteśmy jednym z leaderów w sprzedaży hurtowej i detalicznej akcesoriów samochodowych do tuningu optycznego.

Image Client

FAMILIOWO

Marka FAMILIOWO – Family Thinking powstała z myślą o wspieraniu rodzin w wypełnianiu ich codziennych obowiązków oraz dostarczaniu rodzicom narzędzi ułatwiających kreatywne wychowanie dzieci.

Image Client

BIALPAK

Głównym przedmiotem działalności jest produkcja folii pre stretch oraz folii stretch ręcznych i maszynowych. Firma jest wiodącym producentem folii pre stretch EcoEco w Polsce.